Pożyczka bez BIK Wisła

Wisła Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Wisła

Wisła Inne nauka i edukacja

http://www.wisla.slaskie-ogloszenia.pl/{ITEM_CITY}/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_19361 Wisła

Wisła Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ? Wisła

projektowanie stron internetowych Wisła Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Wisła Dodaj baner na strony

Holandia- przygotowanie kwiatów do wysyłki

Wisła Praca Holandia Wisła

Oferujemy :

Pracę na dłuższy okres czasu, bez stawki wiekowej!

Zwrot kosztów transportu do Holandii w wysokości 150 euro!

Bonus 300 euro po przepracowaniu całego sezonu!

Możliwość korzystania z auta służbowego w celach prywatnych!

Cotygodniowe wypłaty!

Obowiązki :

Przygotowanie kwiatów do sprzedaży, praca odbywa się w hali. Praca stojąca przy stołach i taśmie produkcyjnej.

Obrywanie suchych liści.

Oczyszczanie doniczek z mchu.

Podsypywanie roślin ziemią.

Wkładanie etykiet.

Zdejmowanie skrzynek z wózków.

Utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania :

Mile widziane doświadczenie w podobnej branży oraz znajomość języka angielskiego min. dobre podstawy kat.B

Wymagana dobra kondycja fizyczna oraz motywacja do pracy.

PAMIĘTAJ ! musisz mieć osobiste konto walutowe z kartą.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do Nas

Dagmara +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Janusz +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450.